Sme s Vami aj počas pandémie

„Vitaja“ – vitaj, prebuď svoje ja! „Vitaja“ je miesto na sebapoznávanie a sebarozvoj. Nie je to len magický priestor, je to inšpiratívny a relaxačný program, sú to kvalitné edukačné workshopy a najmä individuálne koučingové stretnutia. Bohužiaľ situácia s koronavírusom nás prinútila presunúť sa z kreatívneho  a meditatívneho priestoru v strede mesta do virtuálneho sveta.

Čo sa zmenilo?
To, čo je možné, ponúkame online. Chýba nám kontakt s Vami a mnohí z Vás to cítia rovnako, pre to by sme chceli spolu s Vami nájsť spôsob, ako navzájom komunikovať. Ako na to? Keďže v týchto časoch sedíme všetci pri svojich počítačoch, tak sa Vám aj ja a ďalší kolegovia budeme prihovárať cez monitor. Okrem online stretnutí – workshopov, koučingu a tantra jogy, sme sa rozhodli byť s Vami v kontakte aj prostredníctvom „Magazínu“ na našej webovej stránke. Takto môžem ostať s Vami aj počas pandémie, naďalej Vám pomáhať a vy sa dostanete jednoducho a pohodlne k zaujímavým a potrebným informáciám.

Spolu online

Pravidelne, raz za týždeň, Vám prinesiem prostredníctvom článkov a blogu postrehy, tipy a podnety, ako pracovať sám so sebou nielen počas karanténnych opatrení. Zachovali sme pre vás workshopy z cyklu „Životné otázky“, ktoré  budú naďalej pokračovať online cez aplikáciu Zoom, raz mesačne.

Z relaxačných aktivít prináša Grétka tantra jogu cez Facebook. Online koučing si dohodneme  prostredníctvom Vami zvolenej aplikácie. Pre dohodu som Vám k dispozícii na emailovej adrese drahosova@vitaja.sk. Potešia nás Vaše otázky a podnety, ktoré môžete posielať aj cez FB

Tešíme sa na stretnutia s Vami!

Maja Drahošová