Kto sme a čo Vám ponúkame

Vitaja – Miesto, kde som to ja. Prebuď svoje ja, rozvíjaj ho.

Celý náš život je hľadanie odpovedí na otázky: Ako byť šťastný v osobnom živote? Ako byť autentický v práci?

Každý hľadá svojim spôsobom, určite na to nie je univerzálny návod, pretože každý z nás to nájde inde, v niečom, čo je zmysluplné pre neho.

V dnešnej rýchlej dobe má mnoho ľudí veľké problémy. Ženieme sa za úspechom, trápia nás vzťahy, neuvedomujeme si, ako zabúdame sami na seba. Zastavíme sa až vtedy, keď je situácia už nezvládnuteľná. Potrebujeme pomoc, ale často máme obavy ju vyhľadať. Prísť ku koučovi, môže byť prvým krokom k zmene. Od hľadania rýchleho riešenia zlej situácie, až k vôli pracovať na sebe, ale často býva ešte dlhá cesta.

Reálne zmeny sú možné, ak  príjmeme zodpovednosť za svoj život a kouč nám v tom môže pomôcť.

Možno aj aktuálna situácia nám pomáha zamyslieť sa nad tým, čo má v našich životoch skutočnú hodnotu. Môžeme z nej vyjsť posilnení?

Verím že áno. Všetci, nech sa nás situácia  dotkla akokoľvek, nejako sa nás dotkla, všetci sme sa museli zamyslieť. Vytrhlo nás to zo zabehaných koľají, možno sme sa prirýchlo rútili svojimi životmi, bez toho, aby sme sa sami seba opýtali “Aký to má zmysel?” “Čo vlastne chcem v živote dosiahnuť?”

Je to impulz začrieť hlbšie k svojim osobným zdrojom a nájsť riešenie. Posilnení vyjdeme vtedy, ak nájdeme tieto zdroje a pokúsime sa z nevýhody urobiť výhodu. Rozhovory s koučom môžu byť pri tom veľmi užitočné.

Otvárame vám priestor, kde každý môže robiť objavy vo vlastnom vnútri a odkrývať svoju osobnú silu.

 

Ponúkame koučing , ktorý otvára oči, prináša rôzne pohľady na situáciu klienta a možnosti jej riešenia. Pomáha nájsť odpovede ako zvládnuť problémy.

Tak, ako sa vám vo fit-centre môže venovať individuálny tréner, tak u nás vo Vitaja sa vám bude venovať kouč a k individuálnemu koučingu odporučí iné formy osobnostného rozvoja.

Chcem sa dozvedieť viac.

Okrem individuálneho koučingu tu ponúkame skupinový koučing a  zážitkové workshopy.

Vyberte si z aktuálneho programu


Zakladateľka kreatívneho centra Vitaja Mária Drahošová

“Svoju túžbu spoznávať môžeme nasmerovať do svojho vnútra.”

Kontaktujte nás