Šťastná matka

 

 

 

Rozvojové balíčky

 

Ponúkame Vám možnosť riešiť svoje problémy, rozvíjať sa, pracovať na sebe na viacerých vrstvách, rôznymi nástrojmi, so špecializovanými odborníkmi.

 

Jednotlivé balíčky pozostávajú z individuálnych koučingových sedení, zo skupinových stretnutí a doplnené sú harmonizujúcimi aktivitami:  meditácie, joga, terapia tancom, arte-terapia. Každý balíček má odporúčané zloženie, radi Vám nastavíme balíček aj podľa Vašich individuálnych prianí.

Šťastná matka

Stať sa matkou a zostať sama sebou. Náročná úloha. Byť milujúcou, láskavou, ale aj praktickou a zásadovou matkou bez toho, aby sme sa tomu celkom obetovali? Vzťah matka-dieťa je špecifický, nie sme v ňom len sami za seba, nesieme zodpovednosť za dieťa. Je to tak trochu ako hrať šach sám so sebou. Ako sa k tomu postaviť? Ako nájsť balans medzi tým, kedy hráme za seba a kedy za dieťa? Kde sú hranice výchovy a manipulácie? Stále je to ale vzťah dvoch ľudí s rôznymi vlastnosťami, temperamentami, túžbami… Ako to zvládnuť a ešte si zachovať všetky ostatné role? Kedy sme šťastné a čo nás o tento pocit oberá? Ako nájsť vnútorný pokoj, harmóniu a kúsok šťastia?

Spolu nájdeme riešenie.

Balíček tvorí:

Individuálne sedenie s koučom – 3 x 1,5 hod.

Skupinové stretnutie pomáhajúcej skupiny 2 x 1,5 hod.

Arte-terapia 2 x 1,5 hod.

Zľavnený vstup na jogu

Mám záujem