Kto sme a čo Vám ponúkame

Vitaja – Miesto, kde som to ja. Prebuď svoje ja, rozvíjaj ho.

“Hľadala som priestor pre koučing a našla som čarovné miesto Akademie Istropolitana, kde nemecký matematik a astrológ Johannes Müller Regiomontanus prednášal o pohybe Zeme okolo Slnka už 100 rokov pred Galileom.

Bývame v moderných bytoch, pracujeme v nových biznis centrách, nakupujeme v supermarketoch s dobrým parkovaním a medzi nimi sa presúvame obchvatom. Keď potrebujeme relaxovať nájdeme si najbližšie Fitcentrum, samozrejme tiež s dobrým prístupom autom.

Priestor je dôležitý, nájsť si svoje miesto je dôležité. Opäť, po dlhých rokoch som začala objavovať mesto, do ktorého som sa zamilovala keď som mala osemnásť. Znovu som objavila čaro historického centra. Chvíľu som chodila akoby som bola turista, a mesto sa mi začalo prihovárať. Pocítila som potrebu stíšiť sa, a hrubé múry historickej budovy mi poskytli útočisko.

Nie je náhoda, že práve tu, v budove, ktorá má svoju minulosť som sa rozhodla zriadiť priestor, kde každý môže robiť objavy vo vlastnom vnútri a odkrývať svoju osobnú silu.

 

Ponúkame koučing , ktorý otvára oči, prináša rôzne pohľady na situáciu klienta a možnosti jej riešenia. Pomáha nájsť odpovede ako zvládnuť problémy.

Tak, ako sa vám vo fit-centre môže venovať individuálny tréner, tak u nás vo Vitaja sa vám bude venovať kouč a k individuálnemu koučingu odporučí iné formy osobnostného rozvoja.

Chcem sa dozvedieť viac.

Okrem individuálneho koučingu tu ponúkame workshopy vedené formou skupinového koučingu, arte-terapiu, terapiu tancom, alebo meditácie, či jogové praktizovanie a ich vzájomné kombinovanie. Vyberte si z aktuálneho programu


Zakladateľka kreatívneho centra Vitaja Mária Drahošová

„Svoju túžbu spoznávať môžeme nasmerovať do svojho vnútra.“

Kontaktujte nás

  • Ventúrska 3
    Bratislava