Zdravé sebavedomie

 

 

Rozvojové balíčky

Ponúkame Vám možnosť riešiť svoje problémy, rozvíjať sa, pracovať na sebe na viacerých vrstvách, rôznymi nástrojmi, so špecializovanými odborníkmi.

Jednotlivé balíčky pozostávajú z individuálnych koučingových sedení, zo skupinových stretnutí a doplnené sú harmonizujúcimi aktivitami:  meditácie, joga, terapia tancom, arte-terapia. Každý balíček má odporúčané zloženie, radi Vám nastavíme balíček aj podľa Vašich individuálnych prianí.

Zdravé sebavedomie

Sebavedomie, problém skoro každého z nás.  Uvedomenie si seba, vytvorenie si reálneho obrazu o sebe, nie je ľahké.  Pri porovnaní so všetkými ideálmi, ktoré sa nám prezentujú na každom kroku, nie je nič neobvyklé, že sme plní komplexov a pocitov menejcennosti. Niekedy naopak, napohľad sebavedomý človek, vystupujúci až arogantne, má tiež problém, zväčša niečo predstiera okoliu, ale bohužiaľ aj sebe. Jedno, ani druhé, neprispieva k duševnej pohode a nenápadne sa nám vkráda do života formou neprimeraných reakcií. Je čas oslobodiť sa a pozrieť sa na seba vlastnými očami. Ako si teda utvoriť zdravý obraz o sebe?

Spolu nájdeme riešenie.

Balíček tvorí:

Individuálne sedenie s koučom – 3 x 1,5 hod.

Skupinové stretnutie pomáhajúcej skupiny 1 x 1,5 hod.

Arte-terapia 2 x 1,5 hod.

Terapia tancom 1 x 1,5 hod.

Mám záujem