Životný koučing

„Rozhoduješ sa o niečom dôležitom? Motáš sa v komplikovaných vzťahoch? Hľadáš si životnú cestu? Čo potrebuješ v živote zmeniť?  Rozprávaj mi o tom.

Spolu nájdeme riešenie.

Sústredený rozhovor, zameraný na otázky a problémy ktoré riešiš, Ťa privedie k uvedomeniu, a to je prvý krok k nastaveniu Tvojho smerovania.“

Som ICF akreditovaná koučka.  Pracujem formou transformačného rozhovoru, v ktorom klient môže nachádzať svoje skryté zdroje a osobnú silu. Úprimne verím v potenciál každého človeka. Snažím sa byť naozajstným partnerom klienta pri riešení jeho problémov, či otázok. Využívam rôzne koučovacie nástroje aj prvky systemického koučingu.

Individuálny životný koučing.

Jedno sedenie trvá 60-90 minút, priemerný počet stretnutí vedúcich k úspešnému dosiahnutiu cieľa je 5-7, odporúča sa jedno stretnutie za 2-4 týždne (využite balíček 3 mesiace s koučom). Všetko je ale individuálne. Niekedy stačí jeden rozhovor, aby ste si uvedomili, čo je pre Vás najdôležitejšie a čo potrebujete urobiť. Ponúkam aj koučovanie online.

Workshopy.

Nájdite si chvíľu na inšpiratívne stretnutie, kde využitím nástrojov skupinového koučingu budeme hľadať riešenia na rôzne životné otázky.

Individuálny koučing

Kontaktujte nás

  • Ventúrska 3
    Bratislava